Ve všech našich provozovnách na vás čekají nezapomenutelné zážitky.

PROBOUZÍME VAŠE SNY

Naše společnost se věnuje mnoha oblastem podnikání. Od investování přes nemovitosti až po gastronomii. V každém oboru se snažíme posouvat hranice kvality nabízených služeb. Jak se nám to daří se můžete přesvědčit sami. Stačí přijmout pozvání a navštívit některý z projektů patřících do rodiny IMOBA.

Ať už vás zajímá sport, wellness, světová kuchyně nebo aktivity pro celou rodinu, u nás najdete spoustu způsobů, jak se nechat hýčkat. A nejen sebe – dokonalé zážitky můžete prostřednictvím poukazu na míru dopřát také vašim blízkým nebo obchodním přátelům.

Každý den nápadité menu, vynikající světová vína a domácí zákusky, ale také tenisové kurty a krásné wellness. Restaurace a Café Columna je skutečnou oázou v každodenním shonu naší metropole. Columna však není jen místem pro odpočinek. Disponuje konferenčními prostorami a salonky pro pořádání společenských a firemních akcí..

Načerpat sílu z panenské přírody kousek od Prahy můžete na Farmě Čapí hnízdo. Děti nadchne ekocentrum s naučnou stezkou, vaši drahou polovičku romantický víkend s vyjížďkou na koni.

Ať se rozhodnete s námi strávit večer ve dvou nebo prodloužený víkend s rodinou, postaráme se, abyste se cítili skutečně výjimečně.

Maximální péči podle nejvyšších standardů IMOBA si můžete vychutnat například v Průhonicích. Pohodlně dostupné z hlavního města a přitom v blízkosti majestátní zeleně zámeckého parku provozujeme hned dva podniky.

V kulisách zámeckého parku naleznete místo, kde se snoubí dokonalost designu a gastronomie. Paloma Boutique Hotel vás uchvátí nejen pokoji vybavenými v nejvyšším standardu, ale také výhledem na Průhonický zámek. Paloma restaurant pod vedením šéfkuchaře Alexandra Martina a stylová cukrárna vám z návštěvy Průhonic vykouzlí zážitek par excellence.

Sokolovna Průhonice je dokonalým místem pro sport i relaxaci. Rozsáhlé fitness s wellness zónou a tenisovými kurty doplňuje salon péče o tělo. Energii můžete doplnit v restauraci vedené šéfkuchařem Přemyslem Doušou. Sokolovnu si užijí i vaše děti – ať už při sportu nebo třeba v keramické dílně.

Objevte svět imoba klubu